BFC Siófok - Vasas FC

2021. augusztus 22. 19:00

Játékvezetők: Derdák Marcell. Segítői: Huszár Balázs, Bertalan Dávid.
Helyszín: Siófok Városi Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 19:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 5. fordulójában a Siófok BFC - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Siófokon 28 Celsius fokos, erősen felhős, fülledt, meleg idő van.
Csapatunk a szerdán a Budafok ellen 3-1-es győzelmet arató kezdőcsapattal állt fel.
A hazaiaknál a szerdán Csákváron 0-0-ás döntetlent elérő kezdő 11-hez képest, Szakály D., Szakály A., Kiss B., és Elek B. helyett Nikházi, Tóth Z., Horváth P., illetve Medgyesi kezd.
Csapatunkat mintegy 250 szurkoló kísérte el.

1'
Csapatunk a hagyományos piros-kék mezben,piros nadrágban és lábszárvédőben míg a hazaiak, sárga-fekete-sárga összeállításban. A mérkőzést a hazaiak kezdték.
3'
Horváth 17 méterről, középről, lőtt, de Jova másodjára megkaparintotta a pattogós labdát.
12'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Silye beadását kifejelte egy hazai játékos.
22'
Polényi felvágta Radót a felezővonalnál. Sárga lap.
23'
Ivószünetet rendelt el a játékvezető.
28'
Márkvárt szöktette Radót, aki a jobb oldali öt és feles sarkánál, egy visszacsellel becsapta védőjét, és higgadtan a rövid sarokba lőtt. 0-1.
34'
Radó ugrott ki a bal összekötő helyén, majd 4 méterről lőtt, de ezúttal Szmola védte a rövid sarkot.
39'
Radó adott be az alapvonalról a bal összekötő helyéről, Bobál átlépte, de az érkező Márkvárt erre nem számított, így sikerült a hazaiaknak felszabadítani.
44'
Cipf az egyenlítő gól szerzője. Polényi jobb oldali félmagas beadását Cipf előre vetődve, Jovát érintve a jobb sarokba pattant a labda. 1-1.
46'
1 perc hosszabbítás. Le is telt. Sajnos nem tudtuk kihúzni az első félidőt kapott gól nélkül.
47'
A Siófoknál lejött Medgyesi és Polényi, helyükre Szakály Attila, és Kiss Balázs. Csapatunkban pedig Pátkait Hidi M. váltotta.
48'
Varjas kapott sárga lapot, Berecz lerántásáért.
49'
Radó került gólhelyzetbe 14 méterre a kaputól, Szivacskinak tette ki jobbra lövés helyett, aki visszaadta Radónak, ám kapáslövése fölé szállt. Majd a következő támadásnál Radó került ismét gólhelyzetbe, de ezúttal még csúnyábban fölé bombázott.
52'
Cipf kapott sárgát Márkvárt felvágásáért.
54'
Márkvárt végzett el egy jobb oldali szögletet, amiből újabb szöglet lett, de ártalmatlan lett.
56'
Kiss Balázs lőtt a jobb összekötő helyéről, a kapunktól 15 méterre, de Jova vetődve kiütötte.
57'
Bobál kapott sárga lapot Nikházi letalpalásáért.
60'
Cseréltünk. Lejött Bobál, Márkvárt, illetve Szilágyi Szabolcs, és helyükre Birtalan, Rétyi és Sztojka.
60'
Jobb oldali siófoki szöglet, ártalmatlan lett.
61'
Otigba kapott sárga lapot.
63'
Cserélt a Siófok. Nikházi és Tóth, helyükre Szakály Dénes, és Eördögh állt be.
65'
Cipf lőtt 7 méterről, de szerencsénkre bal külsővel fél méterre a jobb kapufa mellé perdített.
70'
Birtalan szöktette Rétyit, akinek középre adását egy siófoki kirúgta. Szöglet. Sztojka beadásáról lemaradt mindenki. Újabb szöglet, ezúttal balról, de ez is veszélytelen lett.
73'
Sztojka 18 méterről középről lőtt, de Szmola a levegőben úszva bravúrral kiütötte a kapu fölé.
77'
Elek Bence állt be Cipf helyére.
79'
Radó helyére Pekár állt be.
85'
Pekár egy lecsorgó labdát 11 méterről védhetetlenül a bal felsőbe zúdította a játékszert.
88'
Pekárt fellökték, a kapujuktól 26 méterre. Pekár félmagas, középre tartó lövését Szmola biztosan védte.
89'
Varjas fejelte el védőink és kapusunk elől a labdát az üres kapuba. 2-2.
90'
3 perc hosszabbítás. Szakály Dénes kapott sárgát lökésért.