BFC Siófok - Vasas FC

2021. január 23. 12:00

Helyszín: Siófoki Bányász Sporttelep
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Felkészülési mérkőzésen a Siófok utánpótláscentrumába látogattunk. A találkozót 12:00 órai kezdettel, műfüves pályán rendezik meg. 9 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, ám csendes eső fogadta a Játékosokat.
A mérkőzést szurkolók nélkül, zárt kapuk előtt rendezik meg.

2'
Csapatunk a hagyományos piros-kék-piros, míg ellenfelünk tiszta sárgában játszik. A mérkőzést csapatunk kezdte.
3'
Cipf a gólszerző. 1-0. Cipfhez szerencsésen visszapattant a labda a jobboldali öt és felesünknél, így 2 méterről az üres kapuba lőtt.
5'
Radó mellel Feczesin elé tálalt a 16-os vonalánál, középen, akinek ballábas félmagas lövése elakadt egy védőben.
9'
30 méterre a siófoki kaputól végzett el szabadrúgást Pekár. A beívelés után Litauszkit buktatták. 11-es!
10'
Feczesin, jobbal a bal sarokba lőtte a labdát, térdmagasságban! 1-1!
12'
Pekár végzett el szabadrúgást 35 méterre a siófoki kaputól. A büntető előttihez hasonlóan ismét Litauszki volt a cél, de ezúttal a védők jobban figyeltek, és kifejelték a labdát.
15'
Jobboldali szögletet végezhetett el Pekár. A beívelés Litauszkit találta meg, akinek lábáról magasra perdült a labda, és Feczesin a baloldali kapufánál, centikkel lőtt, kapásból a kapu mellé.
17'
Pekár a 11-essel egy magasságban, a jobb oldalról végzett el szabadrúgást. Labdája megtalálta Litauszki fejét, akinek középre tartó labdáját Hutvágner védte, de az asszisztens lest mutatott.
17'
Elek estében, 13 méterről, a jobb összekötő helyéről kevéssel lőtt a jobb kapufa mellé.
19'
Pekár ezúttal a bal szélen, a 16-os vonalával egy magasságból lőtt középre szabadrúgást, amit a védők hárítottak.
25'
Újabb jobb oldali Pekár szöglet. Labdája Vicziánt célozta meg, aki 16 méterről, fordulásból lőtt, de egy védő lábáról ismét az alapvonalon túlra pattant a labda. A bal oldali kis szögletet túlbonyolítottuk, így nem lett belőle beadás. A következő támadásnál Hidi M került gólhelyzetbe, de közeli becsúszását Hutvágner védte.
27'
Silye ugrott ki a bal összekötő helyén, egy ívelést mellre vett, majd kapásból, elemi erővel lőtt, de a labda a felső lécet érintve hagyta el a labda a játékteret, de ismét lest intett az asszisztens.
30'
Radó indult a saját térfelünkről Feczesin passzából. Radó elnyargalt a 16-osig, egy jó csel után becsapta védőjét, ám lövésre már nem volt lehetősége, mert szerelték.
36'
Radó-Feczesin-Radó kényszerítőzés után, Feczesin 12 méterre lőtt a balösszekötő helyéről, de a kapus kiöklözte a labdát aza lapvonalon túlra.
39'
Radó indult be a balösszekötő helyén, mellre vette a labdát, pozíciót fogott védőjével szemben, ám 10 méterről rosszul találta el a labdát, így az a kapus könnyű zsákmánya lett.
44'
Pekár futott el a bal szélen, középre adására Radó érkezett az öt és felesnél, ám csak gyengén ért bele a labdába, ami így a bal kapufa mellé perdült.
45'
Csapatunkban Balajti és Szivacski állt be a második félidőre, Pekár és Terbe helyére. A Siófoknál Hutvágner helyére Szmola állt be a kapuba.
45'
Véget ért az első játékrész.
48'
Középről, 17 méterről jutottunk szabadrúgáshoz, Pátkai buktatása miatt. Balajti a bal alsó sarkot célozta meg. A labda Szmoláról magasan felperdült, aki a földön fekve, üggyel-bajjal tessékelte ki a labdát az alapvonalon túlra.
51'
Tömösvári beadásszerű lövését kaparintotta meg Jova, a berobbanó Elek elől.
56'
Gaál helyére Varjas állt be.
58'
Elek ugrott ki a balösszekötő helyén, ám érkezett Viczián, aki szerelte, szögletre.
65'
Lejött Viczián, Silye, Pátkai, Hidi M, Radó, Feczesin, bejött Kalmár, Köböl, Szatmári, Kovács, Hinora, és Murka. Várhatóan a mérkőzést végigjátssza Litauszki és Tóth.
67'
A siófok is cserélt. Cipf helyén Hajnal folytatta.
71'
Szatmári kényszerítőzött Balajtival. Utóbbi 12 méterről a jobb kapufa mellé lőtt kevéssel.
75'
A Siófok cserélt. Lejött Tömösvári, Jagodics és Balogh. Beállt Nico, Lapos, Izing.
77'
Szatmári szöktette a bal oldalon Kalmárt, akinek lapos középre adásáról éppen hogy csak lemaradt Szivacski a hosszú saroknál.
80'
Balajti ugratta ki a bal szélen Szatmárit, akinek középre adásáról centikkel maradt le az érkező Balajti.
85'
Szatmárit buktatták a kaputól 25 méterre a jobb összekötő helyén. Köböl jobb lábas lövése 2 méterrel a kapu fölé szállt.
88'
Kovács fejelt ki a rövid saroknál Tajthy szabadrúgását. A jobb oldali szöglet után Kalmár melléről a saját kapunkba pattant a labda. 2-1.
90'
Vége a mérkőzésnek, amelyen többet támadtunk, ám az utolsó percben egy balszerencsés öngóllal győzött ellenfelünk.