Békéscsaba - Vasas

2019. augusztus 12. 20:00

Játékvezetők: Bogár Gergő, segítői: Becséri Gergely, Szalai Dániel.
Helyszín: Békéscsaba
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Békéscsabán félórával a Békéscsaba - Vasas mérkőzés kezdete előtt még mindig 31 Celsius fokos a levegő hőmérséklete, derült az ég. A naplemente várhatóan a találkozó kezdete előtt néhány perccel, 19:52-kor lesz, így villanyfényes mérkőzés vár csapatunkra.
Csapatunk fehér mezben, nadrágban, míg ellenfelünk tiszta lilában.

0'
A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Birtalan elől Mészáros mentett, és Uram védett.
3'
Szivacski három jó csel után 10 méterről lőtt, de Uram védett.
5'
Mészárost kellett ápolni, rosszul ért földet egy fejes után.
8'
Szivacski jobboldali beadását Király 12 méterről alig fejelte fölé.
11'
Bidzilya a gólszerző! 1-0! Pilán jobb oldali beadására a 11-es ponthoz közel Bidzilya érkezett és kapásból lőtt, jobbal. A labda Szmolát érintve a jobb alsó sarokba perdült.
12'
Birtalantól kapta vissza a labdát Balajti, ám 7 méteres lövését védte Uram.
14'
Birtalan ugrott ki a jobbösszekötő helyén, és egy védőtől szorongattatva 10 méterről lőtt, de Uram védett.
21'
Az elmúlt percekben nem forogtak veszélyben a kapuk.
22'
Hinora a balösszekötő helyéről, 22 méterről jobbal lőtt, de Uram a jobb alsó sarok elől mentett.
24'
Birtalan lövésszerű jobb oldali beadására Uram vetődött ki. Ivószünet.
25'
Folytatódott a játék.
29'
Jobb oldali szögletet végezhet el a Békéscsaba. A beívelt labda után szabadrúgás a javunkra, Tóth Bencét rúgták meg.
31'
Birtalan középről, 20 méterről magasan fölé lőtte a labdát.
33'
Nagy 22 méteres bombája fél méterrel a felső léc fölé szállt.
34'
Királyt buktatták a balösszekötő helyén, a kaputól 20 méterre. Szatmári legurítását Szivacski laposan a sorfalba bombázta.
37'
Szatmári csavarta kapura a labdát a baloldalról, a 11-es ponttal egy magasságban, ám a labda 1 méterrel fölé ment.
38'
Szatmári 24 méterről elvégzett szabadrúgását Uram kiöklözte.
39'
Baloldali kis szöglet után Lakatos beívelését felszabadították a védők.
42'
Lakatost lökték fel a baloldali ötös sarkánál, de nem jelzett szabálytalanságot a játékvezető.
45'
Hinora elől az utolsó pillanatban mentett Mészáros.
46'
Hinora 18 méterre a kaputól egy lövőcsel után ballal kevéssel lőtt a felső léc fölé. Egy perc a hosszabbítás. Vége az első játékrésznek. Inkább csapatunk irányítja a játékot, ám gólt ellenfelünk szerzett.
47'
A Békéscsaba kezdte a második félidőt, csere nem volt.
48'
Tóth Bence 24 méteres szabadrúgását öklözte ki Uram.
50'
Faragót ápolják, Kováccsal ütközött.
53'
Máris érkezett a gólszerző Bidzilya helyére.
55'
Birtalan passzolt Kovácshoz, aki 23 méterről fölé bombázott.
57'
Szatmári jobboldali lapos beadására Hinora érkezett volna, de védője megelőzte az ötösnél.
59'
Birtalan eltolta a labdát Szélpál mellett, aki elütötte a 16-oson belül, de nincs büntető.
61'
A második játékrészben egykapuzunk.
63'
Pantovic állt be Kovács Ádám helyére, míg nálunk Király Botond helyére Daróczi állt be.
66'
Lakatos ütötte el Szalait.
67'
Pilán helyén Gréczy a pályán.
70'
Baloldali hazai szögletnél Faragó a rövid saroknál megcsúsztatta a labdát, ami a hosszú, bal sarokban kötött ki. 2-0!
71'
Lakatos helyén Hajdú a pályán.
72'
Gréczy futott el a jobb oldalon, középre adott, ahol Tomas lövése egy védőnkben elakadt.
73'
Szivacski lökésért kapott figyelmeztetést.
75'
Daróczi középről, 17 méterről középre lőtt, Uram biztosan hárított.
77'
A jobboldali 16-os sarkától szabadrúgáshoz jutottunk. Daróczi beadását sikerült kirúgni a védőknek.
78'
Rétyi állt be Kovács helyére.
80'
Birtalan a balösszekötő helyéről 24 méterről lőtt, de Uram védte a középre tartó labdát.