Csapatunk bordóban, míg ellenfelünk fekete-sárgában.

Remili végez el szabadrúgást 40 méterre a kapunktól, de felszabadítanak.
20 méterről Remili lőtt jobbal, de a jobb kapufa mellé suhant lapos lövése.
10'
Kulcsárt vágták fel a baloldali 16-oshoz közel. Remili erősen az 5-ösre ívelte a labdát, ám Pavlov elől kifejelték.
12'
Hangya szerzett labdát a félpályán, de leterítették. A szabadrúgásból egy baloldali támadásunk kezd kibontakozni. De nem lett belőle beadás.
16'
A Beitar szerzett labdát, majd a 16-osnál kisebb passzjáték után Sabo lőtt középről, de a kapu mellett szállt el a labda
18'
Ezra szerzett labdát, amit Schechternek passzolt, de a lövése Kleiszről lepattant
19'
Nagy szépen védett egy lövést, de a labda pont Paulino elé került, aki közelről a kapuba passzolt.
20'
Kulcsár indult el a jobbszélről, két csel után a lövését védte az izraeli kapus
21'
Burmeister lőtt 2 méterrel fölé 12 méterről.
22'
Beitar-szöglet szállt be balról, ám Nagy a hosszú ötösnél kiöklözte.
24'
A beitari kapu mögötti falon túlról folyamatos, ütemes dobszó, dudák és szurkolás biztatja a Beitart.
26'
Murka indult be a 16-oson belülre, kapta a labdát, ám védője kizárta, így nem érte el a labdát.
26'
Burmeister szerzett labdát a térfelünkön, amit Szivacskinak passzolt, rajta keresztül pedig Kulcsár lőtt rá a Beitar-védő mellett, a lövést a kapus védte
30'
Vered ment el a jobboldalon, az alapvonalig, ám középre adását, Nagy hárította.
36'
GÓÓÓÓL!!! Hangya beadásából Pavlov fejjel értékesítette a lehetőséget kb. 10 méterről. A földre fejelt labda a gólvonal mögé pattant. 1-1!
42'
Remili ment el a baloldalon, centerezését Pavlov elől a kapus mentette.
44'
GÓÓÓÓL!!! Szivacski adta be a jobboldalról, érkezett Pavlov aki estében a léc alá lőtt, majd a földről bepattant a labda. 1-2!!!
45'
Vége az első félidőnek! A meccset jobban kezdtük, mint ellenfelünk. Majd a 15. perctől a Beitar feltámadt, egyre veszélyesebb volt, ami góllá is érett. Átmeneti Beitar fölény után ismét magunkra találtunk és két parádés Pavlov góllal megfordítottuk az eredményt!
46'
Nem volt cserénk. Az ellenfélnél sem.
47'
A második félidő első percei magyar tüzijátékkal.
48'
Sabo kapott sárgát.
51'
GÓÓÓL!!! Kulcsár Tamás szerzett labdát a jobb szélen, majd egy sprint után a labdát a kapus fölé emelve betalált! 1-3!!!
55'
Remili helyett Saglik jött a pályára.
56'
Mahir Saglik kapott sárgát
57'
Csere a Beitarnál is, Claudemir helyett bejött Benayoun
59'
Kulcsár Tamás sárga lapot kapott
60'
Sabo szabadrúgását a sorfalunkba lőtte, majd a kialakult szituációban az egyik Beitar-játékos lekéste a labdát a kapu előtt, így Nagy meg tudta fogni
63'
Paulino 22 méteres lövését Nagy bravurosan a jobb alsó sarok elől kitolta szögletre.
64'
Risztevszki indult meg a baloldalon, szép betörése után beívelte a labdát Pavlovnak, aki nem érte el rendesen, így kiment az alapvonalon túlra
67'
Kulcsár helyett Ádám a pályán!
69'
Khila jött be Conte helyére a Beitarnál
71'
Ádám bombázott 20 méterről 2 méterrel a felső léc fölé.
71'
Paulino (Georginho) helyett Brihon a pályán, ezzel a Beitar ki is használta a cserelehetőségeit
76'
Schecter lővése Kleiszről leperdült, szögletre.
78'
Pavlov helyett Király jött be, ezzel mi is kihasználtuk a cseréket
79'
Kleisz egy percen belül kétszer hárított veszélyes Beitar-lövést
83'
Király indult meg középen, majd Ádámhoz került a labda, de a lövést a kapus lábbal védte
83'
Saglik ért el egy előrevágott labdát, néhány csel után 23 méterről lőtt, úgy, hogy a felső léc fölött csak centikkel hagyta el a labda a játékteret.
85'
Király szerzett labdát, ami Murkához került. Ő egy kisebb sprint után Sagliknak passzolta a labdát, és úgy 15 méterről a kapu mellé emelte.
87'
Vida lőtt 17 méterről a baloldali oldalhálóba.
87'
88'
Szépített a Beitar, a gólszerző Benayoun
90'
3 perc a hosszabbítás.