Játékvezetők: Berke Balázs; asszisztensek: Ring György és Medovarszki János.
Csapatunk piros-kék, a hazaiak teljes fehér szerelésben a pályán.
Hivatalos nézőszám: 1094

1'
Mi kezdtük a találkozót, hajrá, Vasas!
2'
Egymás után két szögletet is elvégeztünk az első percben, a második beadást követően Ádám fejelt kapu mellé
8'
Egy hazai jobboldali beadást követően Egerszegi szabadított fel a kapunk előterében
13'
Berecz tört előre a saját térfelünkről, majd passzolt a baloldalon érkező Barczi felé, akit azonban szereltek a tizenhatos vonalánál
15'
A mérkőzés jó iramban folyik, ám a helyzetekre egyelőre még várni kell
17'
Vida jobboldali beadása hosszúra sikeredett, kirúgással jön a Balmaz
21'
Kamarás lőtt balról, nagyjából 11 méterről, de kapu mellé ment
22'
Maisuradze lőtt meglehetősen távolról, kapusunk lábbal vette át a megpattanó labdát
23'
Vajda iramodott meg jobb szélről a kapunk irányába, 17 méterről lőtt, de messze elkerülte a kapunkat
29'
Vezet a Balmazújváros, Andric szerzett gólt
31'
Maisuradze kapott sárga lapot, miután felvágta Bereczet
32'
Ádám ívelte be jobbról a szögeltet, Remili fejelt középre, majd Horváth lehúzta a labdát
33'
Újabb szögletet rúgtunk, ezúttal balról, Horváth azonban kiöklözte
38'
Ádám ívelte be lágyan a szabadrúgást, Horváth ismét jól avatkozott közbe, kiöklözte a labdát
40'
Ádám szépen cselezett, egészen a tizenhatos vonaláig ment, majd ballal lőtt, de Horváth védett
41'
James kapott sárga lapot
45'
Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek. Balmazújváros - Vasas 1-0
46'
Elkezdődött a második játékrész, csere egyik csapatnál sem történt
50'
Egy szép akció végén Berecz lőtt kapásból 18 méterről, azonban nem sokkal a jobb kapufa mellett szállt el
53'
56'
Vajda fejese ment kapu mellé
57'
Kamarás helyett Rácz lépett pályára
59'
Cserélünk mi is: Pavlov érkezik James helyett, és átálltunk a 3-4-3-as alakzatra
61'
Jobboldali szabadrúgásunkat követően Benes fejelt, Horváth azonban fogta
62'
Burmeister mentett kulcsfontosságú pillanatban a kapunk előterében
64'
GÓÓÓÓL! Vida! 1-1! Egy jobboldali beadást követően a védők kifejelték a labdát, ami Vidához került, és egy átvételt követően hatalmas gól lőtt majd 25 méterről