Aqvital FC Csákvár - Vasas FC

2022. február 06. 17:00

Játékvezetők: Antal Péter. SegítőI. Szécsényi István és Máyer Gábor.
Helyszín: Tersztyánszky Ödön Sportközpont
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 17:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 22. fordulójában az Aqvitál FC Csákvár - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Csákváron plusz 7 Celsius fokos levegőhőmérséklet, felhős, szélcsendes idő van.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak tiszta kékben. A mérkőzést a hazaiak kezdték.
2'
Hidi M tette ki a labdát a jobb szélen felfutó Ihrig-Farkashoz, lapos beadásáról lemaradt Feczesin. A hazaiak felszabadítottak.
5'
Csapatunk a vendégszektor felé támad. Mintegy 200 Vasas szurkoló biztatja együttesünket.
7'
Ihrig-Farkas a jobb oldalon két jó csel után, 13 méterről, ballal lőtt, de a kapu előterében Vaskó lábáról kipattant. Majd Silye bal oldali beadását Berecz 11 méterről kapásból rálőtte, de Auerbach bravúrral, mellel védett.
9'
Jobb oldali szögletünk után a hosszú oldalon érkező Silye, kapásból, ballal centikkel lőtt a jobb felső sarok fölé.
12'
Litauszki hosszú labdáját Ihrig-Farkas vette át, középre adása Feczesin mögé érkezett. Majd Pátkai 18 méterrel csavart fél méterrel a bal felső sarok mellé.
13'
Ismét Ihrig-Farkas húzogatott a jobb szélen, majd lágy középre ívelését Auerbach húzta le Feczesin elől.
16'
Ihrig-Farkas robogott el a jobb szélen, középre adását a hazaiak kapusa, kilépve kaparintotta meg.
20'
Major jobb oldali fél magas beadását Torvund vette át középen, a kapunktól 14 méterre, lapos lövését Jova vetődve védte a jobb alsó sarok elől.
22'
Egy bal oldali beívelést Kártik fejelt a kapura 13 méterről, de a labda 2 méterrel a kapu fölé szállt.
25'
Jobb oldali szögletet végezhetett el a hazai együttes. Kártik beívelését Feczesin fejelte fel magasra, amit Jova húzott le.
29'
Hidi M kapott sárga lapot lerántásért.
31'
Szabadrúgást kapott a bal oldalról a Csákvár. A 11-es pontra érkező beívelést Jova akarta kiöklözni, ám saját játékosunkat Litauszki tarkóját találta el, aki elfejelte a labdát. a Bal oldali szöglet után Torvund 13 méterről félfordulattal kapu fölé lőtt.
33'
Ihrig-Farkas jobb oldali beadása után Hinora kétszer is lőhetett 16 méterről. Az első lepattant a blokkról, a második centikkel kerülte el a bal felső sarkot.
35'
Hinora első gólunk szerzője! 0-1! Ihrig-Farkas jobb oldalon kitolta a labdát Berecz elé, akinek lövését Auerbach még védte, de a kipattanót Hinora laposan a jobb alsó sarokba bombázta.
36'
Ihrig-Farkas jobb oldali beadása után Hinora lőtt 15 méterről, ám a labda Feczesin hátáról kipattant.
37'
Berecz kapott sárga lapot rúgásért.
39'
Silye bal oldali beadásáról középen a kaputól 5 méterre Feczesin vetődött be, de a labda elsuhant előtte.
41'
Pátkai tette le a labdát a bal szélen Silye elé, akinek 10 méteres lövését védte Auerbach.
43'
Ihrig-Farkas jobb oldali tökéletes beadását Feczesin 7 méterről a kapu közepébe fejelte. 0-2!
45'
Vége az első játékrésznek. Biztosan vezetünk.
46'
Elkezdődött a második félidő. Magyar helyére Molnár állt.
51'
Ihrig-Farkas a harmadik gólunk szerzője. Silye bal oldali beadására Ihrig-Farkas érkezett, aki 6 méterről a léc alá vágta a labdát. 0-3!
55'
Silye kapott sárga lapot műesésért.
57'
Molnár fejjel szerezte a hazaiak szépítő gólját, egy jobb oldali beívelést 7 méterről fejelt a bal alsó sarokba. 1-3.
61'
Mim lőtt 18 méterről középről 2 méterre a léc fölé.
62'
Torvund helyére Mészáros állt.
63'
Litauszki kapott sárgát feltartásért.
66'
Hidi M és Pátkai helyére Márkvárt és Szilágyi Szabolcs állt be.
69'
Silye bal oldali lapos beadását Feczesin perdítette meg a rövid öt és felesnél. A labda egy földön fekvő védő testén akadt el, de a játékvezető nem látott kezezést.
71'
Berecz sistergős jobb lábas, 16 méteres lövését Auerbach csak kiöklözni tudta.
72'
Kártik helyére Baracskai állt be.
73'
Ihrig-Farkas helyén Sztojka folytatta.
75'
Szilágyi Szabolcs pörgette Sztojka jobb oldali beadását a jobb alsó sarokba. 1-4!
78'
Körmendi térdelt Hinora hátába, sárga lap.
78'
Major huzogatott a 16-os előterében, majd ballal a kapu fölé lőtt 3 méterrel.
82'
Feczesin és Hinora helyén Viczián és Radó folytatta. Tamás helyén Mayer a pályán.
82'
Jobb oldali szögletet végezhetett el Hinora. Beadását kifejelték a védők.
86'
Szivacski futott le a jobb szélen, középre adásáról Viczián centikkel maradt le.
90'
2 perc hosszabbítás.
92'
Vége a mérkőzésnek. Csapatunk látványos játékkal, biztosan győzte le a Csákvár együttesét. Szép volt, Fiúk! Legközelebb, szerdán a Magyar Kupában az FTC csapatát fogadjuk hazai pályán.