Aqvital FC Csákvár - Vasas FC

2021. január 31. 13:00

Játékvezetők: Rúsz Márton. Segítői: Kis Zoltán és Mohos Milán.
Helyszín: Tersztyánszky Ödön Sportközpont
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! A Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 22. fordulójában a Csákvár otthonába látogattunk. A találkozó 13:00 órakor kezdődik. Egy Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, a fátyolfelhős, napsütéses idő a fogadta a Játékosokat. Ellenfelünk 19 ponttal az utolsó előtti, 19. helyet foglalja el. Érdekesség, hogy a téli átigazolási időszak elején leigazolták, saját nevelésű, egykori játékosunkat, Vaskó Tamást, aki megkapta a csapatkapitányi karszalagot.
A mérkőzést szurkolók nélkül, zárt kapuk előtt rendezik meg.

1'
Csapatunk a hagyományos piros-kék-piros összeállításban, míg ellenfelünk tiszta sárgában. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Pekár 7 méterről, a jobb összekötő helyéről lőtt, ám labdája a jobb kapufáról pattant ki.
5'
Terbe jobb okldali beadásáról centikkel maradt le középen Feczesin.
7'
Kártik sérült meg egy férfias párharc során. De rövid ápolás után tudta folytatni a játékot.
10'
Szabadrúgáshoz jutott a Csákvár a kapunktól 40 méterre a jobb összekötő helyéről. Madarász beívelését Vaskó fejelte középre, de már lesen állították meg a játékot. Kártik közben ismét megsérült, így elhagyta a pályát, és az öltőzőbe támogatták.
12'
Radó a gólszerző! 0-1! Pátkai indította a bal szélen Silyét, aki laposan középre lőtte a labdát, amire a rövid saroknál Radó érkezett, és becsúszva a jobb sarokba lőtte a labdát 7 méterről.
13'
A megsérült Kártik helyén Mim folytatta a játékot.
15'
A bal oldalon, a 11-essel egy magasságban végzett el szabadrúgást a Csákvár. De Madarász beadása után Vaskót lesen talált.
17'
Silye a második gólunk szerzője. 0-2! Pátkai szöktette a balösszekötő helyén beinduló Silyét, aki 10 méterről a kifutó Markek mellett a kapu jobb oldalába pörgette a labdát.
23'
Jobb oldali szögletet végezhetett el a Csákvár. Madarász beívelése után Darut látta a játékvezető szabálytalannak, mert lökött a levegőben.
24'
Pátkai készítette le a labdát Feczesin elé, aki 13 méterről a balösszekötő helyéről, jobbal, laposan lőtt, de Markek védeni tudta a középre tartó labdát.
27'
Sejbent rúgták fel a a bal szélen. Madarász beívelése után Vaskó fejelte le a labdát, először Daru 8 méteres lapos lövését védte bravúrral Jova, az ismétlésnél Major közeli bombáját spárgázta ki kapusunk.
29'
Madarász jobb oldali szögletét ezúttal el tudtuk fejelni.
31'
11-est kapott a Csákvár. Madarász 35 méteres jobb összeköző helyéről elvégzett szabadrúgása után Darut rántották le.
34'
Daru a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, noha Jova érezte, és arra vetődött, de erős volt a lövés. 1-2.
35'
Pátkai került lövőhelyzetbe 15 méterről középről, de rosszul találta el a labdát, így az leperdült a lábáról.
41'
Radó kapott sárgát buktatásért.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek. Noha csapatunk egy góllal vezet, de ellenfelünk mutatott játéka nem tükrözi a táblázaton elfoglalt utolsó előtti helyezését, és meglehetősen megnehezítik játékosaink dolgát.
46'
47'
Nincs csere. Elkezdődött a második félidő.
49'
Kovácsot vágták fel a jobb oldalon a 16-os vonalával egy magasságban. Pekár beívelését Szilágyi fejese a felső lécről pattan vissza a mezőnybe.
54'
A kapunktól 28 méterre a bal összekötő helyéről végezhetett el szabadrúgást. Madarász beadását kifejeltük, ám a kapunkhoz közelebb, mint az imént, 23 méterre, újabb szabadot kapott a Csákvár. Madarász lövése a jobb felsőben kötött ki. 2-2
59'
Pekár baloldaii beadását Markek kivetődve öklözte ki. Majd Radó jobb oldali beadását Pátkai csúsztatta a jobb felső sarok felé, de Markuk a jobboldali pipából piszkálta ki.
62'
Bal oldali szögletünk után a rövid saroknál Pátkai léc alá tartó fejesét ütötte kapu fölé a hazaiak kapusa. Az ellentámadás után Mim futott el, majd egy csel után a jobb oldali öt és feles sarkától lőtt, de Jova bravúrral védett.
64'
Pekár helyére Hinora állt be.
69'
Baracskai és Albert állt be Kocsis és Sejben helyére.
70'
Kovács ment le és Balajti állt be.
72'
Silye kapott sárgát buktatásért.
75'
Feczesin készítette elő Balajtinak a 16-os vonalánál, aki jobbal megcélozta a bal alsó sarkot, de Markek bravúrral kitolta oldalra a labdát.
76'
Radó fordult le a védőjéről, és 9 méterről lőtt, de a hazaiak kapusa kitolta a léc alól a labdát.
78'
Feczesin kapott egy ajándék labdát a bal oldali 16-os sarkánál lőtt, és a labda a bal kapufáról pattant ki.
80'
Jobb oldali szögletet végezhetett el Radó, de a védők szögletre hárítottak.
82'
Balajti bal oldali szögletét a rövid saroknál Viczián fejelte a rövid sarokr, de egy védő lábáról kipattant.
83'
László és Mészáros helyén Koch, és Nándori míg nálunk Terbe helyén Szivacski folytatta.
84'
Balajti kapott sárgát, buktatásért.
87'
Szivacski jobb oldali beadása kiperdült egy védőről, de érkezett Pátkai aki a kapu közepébe lőtt. 2-3!
89'
Feczesin bal oldali középre adása centikkel ment el Pátkai előtt, és í védők felszabadítottak.
90'
3 perc hosszabbítás.
91'
Posztobányi kapott sárgát rúgásért.
94'
És vége! Meg van a 3 pont! Nem volt könnyű, de sikerült! Ezzel jelenleg 42 ponttal feljöttünk a második helyre, mivel a Budaörs csak 1 pontot szerzett, ám a Pécs még játszik ezután, akik még beelőzhetnek minket, ha győznek. a Győr otthonában. Szép volt Fiúk!