Hangya az alapvonalról emelte vissza a labdát, Remili kapásból kapura tűzte, de néhány centivel a jobb felső sarok fölött elszállt.
Remili végzett el szabadrúgást, a labda elkerülte a bal fölső sarkot
11'
Berecz ívelt Remili irányába, de egy román játékos érkezett aki bele tudott piszkálni, így viszont Pavlov elé került, aki kapásból a kapu fölé lőtt
17'
Megszereztük a vezetést, Pavlov a gólszerző! Könyves ment el jól a jobboldalon, beadta Berecznek, aki egyből indította Pavlovot, aki szépen a kapuba emelt!
19'
Ismét Pavlov került helyzetbe, a 16-os sarkáról el is lőtte, de a labda elkerülte a kaput
23'
Majdnem veszélyeztettek a románok, de a játékvezető les miatt megállította a támadást.
24'
Szögletet végzett el a Clinceni, de Pavlov kifejelte
30'
Hangya próbálta indítani Könyvest, de utóbbi lesen tartózkodott.
33'
Könyves próbálkozott egy távoli lövéssel, jobboldalról, közel a félpályához, de a kapus lehúzta a levegőből.
35'
Újabb Vasas-gól, Remili a gólszerző! Pavlov passzolt baloldalról Remilinek, aki jobb belsővel a bal alsóba helyezte a labdát.
37'
Ristevski és Remili kényszerítőztek, Ristevski már a 16-oson belül volt a labdával, mikor buktatták, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
42'
Szivacski adta be a jobboldalról, Pavlov levette, majd a kapusba lőtte a labdát.
43'
Clinceni szabadrúgás kb. 20 méterről, de a labda elkerülte a kapunkat.
44'
Újabb szabadrúgást végezhettek el a románok, de méterekkel a kapunk mellé szállt.
45'
Vége az első félidőnek, 2-0-ra vezetünk!
46'
Elkezdődött a második játékrész! Könyves helyett Ádám, Szivacski helyett Osváth lépett pályára
48'
Osváth a 2015 október végi sérülését követően először lép pályára, 8 hónap kihagyást követően.
52'
Ádám lőtt kapura 20 méterről egy szép kényszerítőt követően, de a labda a kapus kezében landolt.
54'
Román szabadrúgás középről 23 méterről, Nagy védett szépet
56'
Remili tört be a 16-oson belülre, de szöglet lett a vége. A sarokrúgást követően nem alakult ki veszély
58'
Csere: Kleisz helyett lépett pályára Preklet, Osvtáh így egy sorral feljebb lépett
60'
Újabb csere: Czingráber állt be Debreceni helyére
62'
Cseréltek a románok is: a hálóőrt kellett kényszerűségből lecserélni, Ádámmal ütközött szerencsétlen módon.
65'
Preklet lőtt kapura, de egy védőről lepattant
67'
Román szabadrúgás 30 méterre a kapunktól: magasan fölé szállt.
70'
Egyszerre két csere is nálunk: Remili helyett Novák, Pavlov helyett pedig Ignatidis a pályán
71'
Sárga lap egy román játékosnak, aki felvágta a Novákot. (sajnos nem kaptunk információt a Clinceni mai keretéről, így a játékosok nevével nem tudunk szolgálni)
73'
Osváth is besárgult
74'
Hangya helyett Sallói a pályán
81'
Berecz is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
83'
Szabadrúgást végezhetett el a Clinceni, de Novák kifejelte
84'
Vaskó helyett Murka a pályán
86'
Novák indult meg a baloldalon, Ignatidist célozta passzával, de a védelem szögletre mentett. A sarokrúgást Ádám ívelte be, Berecz fejelt, de fölé.
88'
Sallói próbálta indítani Novákot, de a játékvezető les miatt megállított a támadást.
89'
Sallói szépen indult meg a baloldalon, majd Ignatidis elől elpattant a labda, nem sikerült lőni.
90'
Megszületett a harmadik gólunk, Ignatidis! Novák szerzett labdát a saját térfelünkön, majd kiváló ütemben indította Ignatidist, aki egy szép egyéni akciót követően jobbal rálőtte és a bal kapufáról bepattant a kapuba a labda.