Vereség a hosszabbításban

2016-11-26 17:29
1-0-ra vezettünk a Honvéd ellen, de aztán fordítottak a hazaiak.

A kissé nehéz talajon elsősorban a küzdelem dominált az első játékrészben. Próbálkoztak a csapatok, de a támadásépítésben becsúsztak hibák. Nagy Gergelynek kétszer is védenie kellett: Lanzafame távoli lövése után, majd pedig Koszta szabadrúgását követően, de kapusunk mindkétszer a helyén volt. A mieink Remili révén veszélyeztethettek volna, 21 méteres szabadrúgása azonban elakadt a sorfalban. A játékrészt King veszélyes kapáslövése zárta le, ami azonban mellé ment.

Fordulás után ismét King veszélyeztetett 10 méterről, Nagy ezúttal lábbal mentett hatalmasat. Ezt követően ismét a küzdelem dominált, kissé aktívabb volt a kapu előtt a Honvéd, de kapusunk rendre a helyén volt. 20 perccel a vége előtt aztán megszereztük a vezetést: egy pontrúgás után Remiliről Pavlov elé került a labda, aki nem is hibázott közelről (0-1). Lanzafame helyzeténél ismét mentett kapusunk, akit viszont tíz perccel a vége előtt alaposan meglepett Prosser középre tekert szöglete - ezzel egyenlített a Honvéd. Berecz révén ismét vezetést szerezhettünk volna, sajnos ez kimaradt, a legvégén pedig jött a büntetés: a lefújás előtt Eppelt üresen hagytuk, ő pedig betalált egy beadás után (2-1).