Vereség a DVTK ellen

2017-10-14 17:20
A helyzeteit és védelmi hibáinkat tökéletesen kihasználó DVTK biztosan győzött.

Kisebb lehetőségek után - Jamesnek volt egy lövése részünkről - vezetést szerzett a DVTK: Nono egy jól eltalált lövéssel talált be az 15. percben. A folytatásban mentünk előre, inkább mi domináltunk, de helyzeteink kimaradtak, főként Burmeisternek voltak lehetőségei a végén, de 1-0 lett a félidő.

Nagy elánnal kezdtük a második félidőt, beszorítottuk a hazaiakat, de egy kontra sokba került: Ugrai egy helyezett lövéssel talált be. Nem sokkal később egy újabb kontra után már hárommal vezettek a miskolciak.

Be kell vallani, hogy ezen a napon nem működött jól a védekezésünk, a DVTK-nak pedig minden bejött: a folytatásban még Nono és Ionnidisz is betalált, nálunk Hangya lövése a kapufáról kifelé pattant. Közben Ristevski is megsérült - még a negyedik találat után -, így 10 emberrel fejeztük a meccset. A vereségünk sajnos nem érdemtelen, de az 5-0 a játék képe alapján némileg túlzó.