Már csak 1 nap! - Az NB II-ben újonc Molnár Attila vezeti a Vasas-Szeged mérkőzést

2015-04-17 16:01
A 25 éves sípmester - a Zala megyei MLSZ küldötte - 2014 őszén lett tagja az NB II-es keretnek. Eddig nem vezetett mérkőzést csapatunknak, sőt sem asszisztensként, sem pedig tartalék játékvezetőként sem közreműködött Vasas mérkőzésen.

Segítői a Huszár Balázs és Máyer Gábor, míg a tartalék játékvezetői teendőket Bereczki Miklós látja el.

Legutóbb 2015. március 21-én a Mezőkövesd-Szolnok 2-3-ra végződött mérkőzést dirigálta. Akkor Molnár Attila a hazaiak két játékosát, Hegedűs Csabát a 76. percben és Gengeliczki Gergőt a 87. percben kiállította (mindkettőt a második sárga lap után). A vendég csapat 0-2-ről állt fel, és az utolsó két góljukat már emberelőnyben szerezték a 81., illetve a 84. percben.

A szombaton 18:00 órakor az Illovszky stadionban kezdődő Vasas-Szeged mérkőzés lesz a 10. férfi NB II-es mérkőzése (2011 óta női NB I-es és férfi NB III-as meccseken is fújta a sípot).