Lovas László vezeti a Balmazújváros-Vasas meccset

2014-08-29 22:16
A vasárnapi Balmazújváros-Vasas találkozó játékvezetője az a Lovas László lesz, aki legutóbb 2014. május 10-én a Kisvárda elleni 4-1-re megnyert bajnokinkat vezette.

A Csongrád megyei MLSZ küldötte, a 28 éves Lovas László Eddigi mérlegünk vele: 5 mérkőzés, 3 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség.

Az 1985. szeptember 7-én született játékvezető polgári foglalkozása labdarúgó edző. Fiatal kora óta játszott, az NB. III-as Csongrádi FC-ben, a felnőtt bajnokságban fejezte be labdarúgó sportpályafutását. A játékvezetői vizsgát 2007. március 30-án tette le, majd 2010-ben országos, NB. II-es játékvezetői minősítést szerzett.
A 2012/2013-as NB. II-es bajnokságban (Kelet és Nyugat) Lovas László vezette a legtöbb meccset, 20 meccsel lett első, míg őt Pintér Csaba (19) követte.

Időrendben visszafele haladva legutóbb 2014. május 10-én a Vasas-Kisvárda (4-1) mérkőzést vezette csapatunknak a fiatal sípmester. Gólszerzőink: Ferenczi (20', 56') és Remili (52', 85') voltak, míg ellenfelünk részéről Oláh (37') talált be. A sárgalapok 2-3 arányban oszlottak meg.

2013. november 9-én, a 13. fordulóban ő vezette a Vasas Szigetszentmiklós (1-1) mérkőzést, amelyen 3-3 sárgalapot osztott ki a csapatoknak. A 26. percben Gál Mátyás csapatunknak szerzett vezetést, amit Takács Tamás az 52. percben egalizált.

Majd 2013. szeptember 14-én az 5. fordulóban Lovas László fújta a sípot a Vasas-ZTE FC (2-0) meccsen, amelyen 2-3 arányban oszlottak meg a sárga lapok. Gólszerzőink: Gál Mátyás (1–0) a 41. és Horváth Levente (2–0) a 81. percben.
2012. november 10-én, az NB II. Keleti csoport 13. fordulójában  DVSC-TEVA-Vasas (3-0) mérkőzést is a fiatal játékvezető dirigálta.  A meccsen  a sárgalapok aránya 3-1 volt.
A negyedik találkozót Lovas László vezetésével 2012. október 7-én játszottuk, az NB II. Keleti csoportjának 8. fordulójában, Vasas-Újpest FC B (2-0). Góllövőink: Thiago (44’.) és Deyvison (73’.). A sárgalapok 2-2 arányban oszlottak meg.

A vasárnapi Balmazújváros-Vasas mérkőzésen Lovas László asszisztensei, Medovarszki János és Buzás Balázs lesznek, amíg a tartalék játékvezető teendőit Takács Tamás látja el.