Döntetlen Nyíregyházán

2018-09-02 19:49
A Merkantil Bank Liga 7. fordulójában 3-3-as döntetlent játszottunk a Nyíregyháza vendégeként.

Mi kezdtük jobban a mérkőzést, 4. percben Balajti 8 méterről lőtt, Jova bravúrral kiütötte a labdát.
A következő veszélyes támadásunk már gólt ért: Balajti két jó csel után középre adott, a hosszún érkező Szatmári pedig a hálóba lőtt.

Sajnos a hazaiak viszonylag gyorsan egyenlítettek, a 20. percben Daru 5 méterről fejelt a kapunkba.
A szünetig egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni, így 45 perc játék után 1-1 volt az állás.

A második félidőt remekül kezdtük: az 51. percben Hinora szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Balajtihoz passzolt, aki 16 méterről a Jova felett a kapuba emelt. Nem sokkal később pedig Hajdú beadását követően a csereként beállt Ádám fejelt 10 méterről a léc alá.

A játékrész közepén Hajdú ballábas bombáját ütötte szögletre Jova. A 76. percben Dragóner 22 méteres kemény löketét ütötte ki szép vetődéssel Bese. Három perccel később pedig Ötvös lövését védte kapusunk, majd Dragóner közeli fejesét és az ismétlést is hatalmas bravúrral hatástalanította Bese.

Sajnos nem tudtuk megnyerni a meccset, a végén egy perc alatt két gólt kaptunk, előbb Nagy lőtt öt méterről a kapuba, majd Dragóner használt ki egy védelmi hibát és kialakította a 3-3-as végeredményt.

Nyíregyháza – Vasas 3-3 (Daru 20., Nagy 89., Dragóner 90., ill, Szatmári 10., Balajti 51., Ádám 54.)

Részletes tudósítás és összeállítások - itt!