0-3-ról nyertünk a Sturm ellen

2017-06-21 20:45
Egy gyenge és egy parádés félidő után 4-3-ra legyőztük az osztrák bajnokság legutóbbi bronzérmesét, a Sturm Grazot.

Az első 20 percben egyenrangú ellenfelei voltunk a Sturmnak, majd az osztrákok megrázták magukat és 15 perc alatt lőttek három gólt.

A szünet után azonban feljavult a játékunk: a 68. percben Ádám szögletét követően, új szerzeményünk, a cseh Vít Benes fejelt  a kapuba. Nem sokkal később egy kipattanó utám Vida 30 méterről hatalmas gólt lőtt a felsőbe.

A 83. percben egyenlítettünk: Pavlovot vágták fel a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Ádám magabiztosan értékesítette. A hajrában megszereztük a győztes gólt is, miután Murka fejelt közelről a hálóba. A második félidőben parádés játékot mutatunk be.

Sturm Graz – Vasas 3-4 (Alar 23, Zulechner 30., Röcher 37., ill. Benes 68., Vida 73., Ádám 83. – 11-esből, Murka 88.)

A 68. perctől érdemes nézni a meccset...